شناسهٔ خبر: 78418 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر در راه و شهرسازی خراسان شمالی

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر در اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی استان و کلیه بانوان اداره کل برگزار شد .

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر امروز شنبه ۲۶ بهمن ماه با حضور همکاران اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی در سالن آمفی تأتر این اداره کل برگزار شد.

سید عبدالمجید نژادصفوی، مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی در این مراسم ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) را به همه عاشقان امامت و پیروان ولایت علی الخصوص بانوان همکار این اداره کل تبریک گفت.

وی اظهار داشت: باید این مناسبت ها و آیین ها را به فرزندان و آیندگان منتقل تا باعث اعتلای اعتقادی ما در آینده خواهد شد.

نژادصفوی خطاب به همکاران تصریح کرد : مطمئناً تاریخ تا زمان ظهور آقا امام زمان (عج) از بیان شخصیت و الگوی شخصیتی حضرت فاطمه الزهرا (س) عاجز خواهد بود و ما باید زندگی حضرت فاطمه الزهرا(س) را برای سعادت دنیا و آخرت خودمان الگو قرار دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی در ادامه بیان داشت: زنان ایران اسلامی با حضور موثر در عرصه های مختلف اعتقادی، دینی اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی در ثبات و پایداری جامعه دارند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان همکار در قسمت های مختلف فنی و اداری این اداره کل تقدیر شد.