شناسهٔ خبر: 78597 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

رئیس سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در جریان سفر به استان مرکزی خبر داد

رایزنی‌ برای خرید ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری

مراسم رژه ماشین آلات راهداری و ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان به مناسبت هفته حمل و نقل رئیس سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای گفت: در خصوص خرید ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری، با یکی از شرکت‌های ماشین‌‌سازی اراک مذاکرات لازم انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای، عبدالهاشم حسن‌نیا در سفر یک روزه به استان مرکزی ضمن بازدید از آزادراه ساوه-تهران و راهدارخانه گلدشت در کیلومتر ۶۰ محور اراک سلفچگان و بازدید از سوله ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی ،با استاندار این استان دیدارو گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش حسن نیا در ادامه سفر خود به استان مرکزی در خصوص خرید ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری با مسئولان یکی از شرکت‌های خودرو‌ساز اراک دیدار کرده و در این راستا مذاکرات لازم انجام شد.

در ادامه این سفر یک روزه ضمن بازدید از پایانه بار اراک، در نشستی صمیمانه با رانندگان  بخش حمل ونقل کالای شهر اراک، مسایل و مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت.

حسن‌نیا همچنین از محور اراک-بروجرد و راهدارخانه دو راهی شازند بازدید کرد و در جلسه‌ای در خصوص اعتبارات مورد نیاز و تخصیص منابع مالی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی استان مباحثی مطرح شد.

گفتنی است در سفر عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و‌شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای به استان مرکزی، محمد تیموری معاون توسعه مدیریت و منابع و منصور فخاران مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان وی را همراهی کردند.