شناسهٔ خبر: 78817 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

تمهیدات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

کرونا فرودگاه امام خمینی سخنگوی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اقدامات صورت گرفته در این مجموعه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   علیکاشانی حیدری اظهار کرد: با اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر مشاهده بیماری کرونا در کشور، به دستور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ستاد مقابله با ویروس کرونا با حضور نهادهای نظامی و انتظامی و ارگان های مستقر در این مجموعه، برای مقابله با گسترش این بیماری تشکیل شد.

وی ادامه داد :بر اساس مصوبات این ستاد، بلافاصله سلسله جلسات آموزشی برای کلیه کارکنان عملیاتی در پهنه هوانوردی شهر فرودگاهی با هدف جلوگیری از ابتلا به این بیماری برگزار شد و عملیات ضدعفونی امکان، ترمینال ها، اتوبوس ها و تاکسی های فرودگاه نیز آغاز گردید و این عملیات به صورت مداوم در جریان است.

به گزارش پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)،کاشانی حیدری افزود: در حال حاضر کلیه مسافران در بدو ورود به کشور با استفاده از دوربین های حرارتی کنترل می شوند و در صورت مشاهده مسافر خارجی دارای علائم کرونا از ورود آن فرد به کشور جلوگیری می شود و مسافران ایرانی نیز در صورت دارا بودن علائم ابتلا به ویروس کرونا به بیمارستان های مشخص شده اعزام می شوند.