شناسهٔ خبر: 78961 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حکم وزیر راه و شهرسازی

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی منصوب شد

انتصاب وزیر راه رو شهرسازی در حکمی وحید داعی را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حکم مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی آورده است:

با توجه به تعهد تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و منصوب می نمایم. انتظار دارد با عنایت به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با رعایت قوانین آیین نامه ها و دستورالعمل‌های ابلاغی با اعمال مدیریت صحیح و مطلوب در به کارگیری منابع و ظرفیت‌های ملی و استانی نسبت به انجام وظایف و ماموریت های محوله در حوزه مسکن و شهرسازی با الویت تولید مسکن، بازآفرینی شهری و توسعه زیرساخت های حمل و نقل اقدام نمایید.

همچنین ضرورت دارد در تعامل با استاندار محترم استان، مدیران و مسوولان محلی به ویژه شهرداران اهتمام ویژه به عمل آورده و موجبات تحول اساسی در حوزه های ماموریت را فراهم آورید.

امید است با عنایت خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در خدمت به مردم شریف استان در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.