شناسهٔ خبر: 79338 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

رایزنی برای تخصیص بیمارستان‌های بیشتر برای درمان بیماران کرونایی/احتمال تخصیص بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز به بیماران کرونایی

محمدجعفر علیزاده در بازدید از پایگاه خبری معاون وزیر راه و شهرسازی از احتمال اختصاص بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز در استان کردستان به درمان بیماران کرونایی خبر داد.

محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، از رایزنی برای تخصیص بیمارستان‌های بیشتر برای درمان بیماران کرونایی خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این مطلب که اکیپی برای ارزیابی موضوع در سقز در حال بررسی موضوع تخصیص بیمارستان سقز به درمان بیماران کرونایی گسیل شده اند، گفت: احتمالا بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز که در سالجاری عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است به ارایه خدمات درمانی به بیماران کرونایی تخصیص خواهد یافت که رایزنی برای این موضوع ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، در روزهای گذشته نیز اعلام کرده بود که بیمارستان  ۲۳۲ تختخوابی تالش در استان گیلان، بیمارستان ۲۳۷ تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان ۲۲۰ تختی بهشهر در استان مازندران به درمان بیماران کرونایی تخصیص یافته است.

بیمارستان های تالش در گیلان، بروجن در چهارمحال و بختیاری و بهشهر در مازندران از جمله بیمارستان هایی هستند که در سال‌جاری مراحل تکمیل خود را به پایان رساندند و به وزارت بهداشت جهت بهره برداری تحویل شدند.

گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی چندی پیش از تکمیل ۱۴ بیمارستان با ۲۵۲۷ تخت در سال ۹۸ توسط سازمان مجری خبر داده بود.