شناسهٔ خبر: 79760 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی خبر داد

اعزام ۱۵۵ دستگاه ناوگان باری آذربایجان غربی به بنادر جنوبی جهت حمل کالاهای اساسی

ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: از یکم فروردین ماه تاکنون تعداد ۱۵۵ دستگاه از ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی (ره) و بندر عباس اعزام شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: از یکم فروردین ماه تاکنون تعداد ۱۵۵ دستگاه از ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی (ره) و بندر عباس اعزام شده است.

ارسلان شکری ادامه داد: این تعداد ناوگان در امر تخلیه کالاهای اساسی از این بنادر و انتقال کالاهای مورد نیاز مردم به استان و سایر نقاط کشور مشارکت کرده اند و علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، با تدابیر سازمان راهداری و تلاش جهادی فعالان حمل و نقل جاده‌ای، تاکنون هیچ گونه وقفه‌ای در انتقال کالاهای اساسی از مبدا بندر امام به سایر نقاط کشور اتفاق نیفتاده و کالاهای مورد نیاز به موقع در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی افزود: تعداد ۱۰۲۸ فقره بارنامه حمل کالای اساسی در استان صادر که براین اساس نزدیک بع ۲۳ هزار تن انواع کالای اساسی شامل شکر خام، نهاده های دامی و گندم به استان ارسال شده است.