شناسهٔ خبر: 80096 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رفع تصرف از اراضی دولتی شهرستان سبزوار به ارزش یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال

stiri-sabzevar.jpg رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان سبزوار از رفع تصرف دو مورد دیوارکشی در اراضی ملی این شهرستان به ارزش یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، استیری با اعلام این خبر گفت : تعدادی افراد سود جو در ایام تعطیلات نوروزی اقدام به تصرف و دیوارکشی در اراضی دولتی این اداره واقع در پلاک های ۱۲۲۳۰ از ۶ اصلی پشت نیروگاه برق و پلاک ۱۶۲ ایزی به آدرس خیرآباد ۵ در مورخ ۴ و ۵/۱/۹۹ کرده بودند که با اخذ دستور قضایی ، دیوارکشی انجام شده تخریب و اراضی دولتی رفع تصرف شد. 

وی تعداد ساخت و سازهای تخریب شده را ۲ مورد و ارزش تقریبی اراضی رفع تصرف شده یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود : با اقدام به موقع نیروهای پرتلاش گشت حفاظت اراضی ملی زمین و مسکن راه و شهرسازی شهرستان سبزوار با هماهنگی و حمایت دستگاه قضایی از تصرف زمین مذکور جلوگیری بعمل آمد.

شایان ذکر است شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره ۰۵۱۳۷۶۵۰۱۷۹ و سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اعلام کنند.