شناسهٔ خبر: 81057 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سخنگوی سازمان هواپیمایی خبر داد

انجام پروازهای کیش از ۲۵ اردیبهشت

هواپیما کیش ایر سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: ‌با تشدید اقدامات پیشگیرانه و رفع محدودیت‌ها ،شرکت‌های هواپیمایی فروش بلیت پروازهای کیش از ۲۰ اردیبهشت را آغاز کردند و از فردا پرواز به این جزیره مجددا برقرار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رضا جعفر‌زاده اظهار کرد: شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند از روز آینده ۲۵ اردیبهشت ۹۹ پرواز به جزیره کیش را انجام دهند.

وی ادامه داد:‌ شرکت‌هایی که پیش از این مجوز پرواز به جزیره کیش را داشتند، در حال حاضر و پس از رفع محدودیت‌ها و صدور مجوز شورای سلامت کیش، می‌توانند پروازهای برنامه‌ای خود را به این جزیره آغاز کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی افزود: با کاهش و رفع محدودیت‌ها از ۲۰ اردیبهشت به این طرف در طول هفته فروش بلیت توسط شرکت‌های هواپیمایی در این مسیر انجام شد و پروازها از فردا در مسیر جزیره کیش مجددا برقرار می‌شود.

جعفرزاده تاکید کرد: این پروازها با تشدید اقدامات پیشگیرانه و بر اساس دستورالعمل و پروتکل‌های وزارت بهداشت انجام می‌شود. اجرای شیوه نامه ارسالی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری به مجموعه‌های مرتبط الزامی است.

به گزارش فارس، پیش از این به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای سلامت کیش،‌ پروازهای شرکت‌های هواپیمایی به این جزیره متوقف شده بود.