شناسهٔ خبر: 81314 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

برگزاری نشست مشترک معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با معاونت توسعه و برنامه ریزی

 نشست مشترک معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با معاونت توسعه و برنامه ریزی در نشست معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با معاون توسعه و برنامه‌ریزی این وزارتخانه مشکلات و معضلات اداری معاونت حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل این وزارتخانه در این نشست با اشاره به این که وزارت راه و شهرسازی به شکل مستقیم با آحاد مردم جامعه سرو کار دارد، اظهار کرد: برای مدیریت بهتر سازمان‌های مختلف زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی نیاز به ستادهای قوی و سازمان‌های پرتلاش و فعال به لحاظ فکری و تجربی داریم.

او با اشاره به این که هیچ بحران طبیعی وجود ندارد که بی ارتباط با وزارت راه و شهرسازی باشد، تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود لازم است تا نشست‌های هم اندیشی با معاونت توسعه منابع انسانی برگزار شود تا مسایل ساختاری، نیروی انسانی، امکانات، مایحتاج و نیز اقدام‌هایی که می توان در این زمینه انجام داد را مورد بررسی قرار دهیم.

او با بیان این که در معاونت حمل و نقل چند استراتژی را دنبال می کنیم، تصریح کرد: امسال اولین سال است  که بودجه را بر اساس طرح جامع ارایه می کنیم،  همچنین با تعداد زیادی از سازمان‌های مردم نهاد ارتباط داریم و سعی‌امان بر این است تا مسوولیت اجتماعی خود را در حوزه حمل و نقل انجام دهیم.

در ادامه جلسه مشکلات مربوط به این حوزه مورد برسی قرار گرفت و سید عیسی حسینی معاون توسعه و منابع نیروی انسانی وزارت راه و شهرسازی از انجام اقدام‌هایی به منظور رفع این مشکلات خبر داد.