شناسهٔ خبر: 81466 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیر کل ساماندهی و برنامه ریزی امور شهری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) خبر داد

آتش سوزی علفزار اراضی شمالی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) مهار شد

فرودگاه امام خمینی اراضی کمربند شمالی فرودگاه امام خمینی(ره) پیش ازظهر امروز دچار حریق شد که نیروهای آتش نشانی و دیگر عوامل شرک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) ظرف یک ساعت موفق به مهار آتش شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پیش از ظهر روز گذشته۱۲۰ هزار متر مربع از علفزارهای اراضی کمربندشمالی دچار آتش سوزی شد که با تلاش نیروهای آتش نشان، خدمات شهری، فضای سبز و حراست شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ظرف مدت یک ساعت مهار شد.

مدیر کل ساماندهی و برنامه ریزی امور شهری شرکت با بیان مطلب فوق افزود : در آتش سوزی اراضی مربوطه علاوه بر نقش مشهود خطای عامل انسانی و گرمای هوا در چند روز گذشته، خشک شدن علف‌های هرز اراضی و وزش باد در افزایش سرعت و گسترش آتش سوزی موثر بود.

محمد هادی جاوید اظهارکرد: پس از وقوع این حادثه ۴ خودرو اطفا حریق به همراه ۱۰ نفر از نیروهای آتش نشانی و یک اکیپ از حوزه شهری به همراه جمعی از کارگران خدوم فضای سبز این  شرکت اقدام به مهار آتش در اراضی مذکور کردند.

به گزارش پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) او ادامه داد: تیم عملیاتی آتش نشانی شهر فرودگاه امام خمینی(ره) با سرعت عمل بسیار بالا توانست این آتش سوزی را به خوبی مهار کند و در نقاط مختلفی که احتمال وقوع دوباره آتش سوزی در آن دیده می شد عملیات لکه گیری انجام شد.