شناسهٔ خبر: 81625 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رییس اداره راه و شهرسازی قوچان خبر داد؛

رفع تصرف ۱۵۲ مترمربع از اراضی ملی شهرستان قوچان

قوچان.jpg رییس اداره راه  و شهرسازی شهرستان قوچان از خلع ید و رفع تصرف  ۱۵۲ متر مربع از اراضی ملی در شهرستان قوچان به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۶۰ میلیون ریال خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، برات محمد فتحی با اعلام این خبر گفت: یکی از وظایف مهم و حساس ادارات راه و شهرسازی صیانت و حفاظت از اراضی ملی و دولتی و توجه ویژه به دفاع هرچه تمام تر در پرونده های حقوقی و کیفری مربوطه و پیگیری در جهت صدور اجراییه و رفع تصرفات از این اراضی است که در این راستا گشت هدفمند یگان حفاظت اراضی ملی شهرستان قوچان در فروردین ماه اقدام به رفع تصرف از زمینی به متراژ ۱۵۲ مترمربع واقع در محدوده یعقوب آباد کرد.

وی افزود: متصرف پس از مدت کوتاهی مجددا نسبت به تصرف و دیوارکشی و ساخت بنا در زمین مذکور اقدام کرد که با هوشیاری یگان حفاظت این شهرستان و با پیگیری قضایی و دستور دادستان محترم شهرستان به فوریت فعالیت متصرف متوقف و  نسبت به قلع و قمع مستحدثات و رفع تصرف ملک اقدام شد.

وی افزود: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره ۰۵۱۴۷۲۲۲۰۲۰ و سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اعلام کنند.