شناسهٔ خبر: 81853 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار از رفع مشکل چندین ساله اهالی مساکن مهر بیله سوار خبرداد؛

تکمیل و اتمام آسفالت معابر مساکن مهر شهرستان بیله سوار

اردبیل 25 رئیس راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار از تکمیل و اتمام آسفالت معابر دو مجتمع مسکن مهر شهرستان بیله سوار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، توحید عالی پور رئیس راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار  با اعلام این مطلب افزود: زیرسازی و جدول کشی خیابان مساکن مهر ۳۰۴ واحدی واقع در پشت فرمانداری و خیابان و کوچه های مسکن مهر ۱۲۰ واحدی واقع در جاده کمربندی این شهر در سال گذشته توسط پیمانکاران راه و شهرسازی به اتمام رسید.

وی گفت : با تکمیل و اتمام آسفالت معابر دو مجتمع مسکن مهر شهرستان بیله سوار ، مشکل چندین ساله کوچه ها و معابر اهالی مرتفع گردید که شامل خیابانی بطول ۳۴۰ متر در مسکن مهر ۳۰۴ واحدی و یک خیابان ۸۰ متری و ۴ کوچه در مسکن مهر ۱۲۰ واحدی می باشد که از ابتدا تاکنون بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال برای این دو پروژه هزینه گردیده است.

رئیس راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار گفت: وجود نواقص ساختمانی از جمله نبود آسانسور در مجتمع ۳۰۴ واحدی بدلیل عدم اجرای تعهدات سازنده بوده که شکایت حقوقی در جریان بوده و پس از محکومیت سازنده، نسبت به رفع نواقص اقدام خواهد شد. عالی پور از اهالی خواست جهت تقسیط وام های مهر خود هرچه سریعتر به بانک مسکن و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه کرده تا از اعمال جریمه های بیشتر خودداری شود.