شناسهٔ خبر: 82612 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

مهندس یادگاری.JPG مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در اطلاعیه‌ای از مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا ۱۴ تیرماه خبر داد و گفت: متقاضیانی که در وضعیت رد درخواست قرار گرفته‌اند تا ۱۳ تیر فرصت ثبت اعتراض را دارند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی رضا یادگاری در تازه‌ترین اطلاعیه خود از مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا ۱۴ تیرماه خبر داد.در این اطلاعیه آمده است که امکان ویرایش اطلاعات از روز چهارشنبه ۴ تیرماه تا روز شنبه ۱۴ تیرماه برای تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله  دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آنها مورد بررسی قرار گرفته و در وضعیت در انتظار بررسی قرار دارند ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود: این دسته از متقاضیان با مراجعه به بخش مشاهده درخواست متقاضی در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خاطر نشان کرد: ویرایش اطلاعات سایر متقاضیان که استعلامات آنها مورد بررسی قرار نگرفته به مرور انجام شده و نگرانی از این ناحیه متوجه ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد.  

یادگاری در آخر افزود: متقاضیانی که در حال حاضر در وضعیت رد درخواست قرار گرفته‌اند صرفا تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳ تیرماه فرصت دارند با مراجعه به بخش مشاهد درخواست متقاضی در سامانه مدیریت طرح اقدام  ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir اعتراض خود را ثبت کنند.