شناسهٔ خبر: 83464 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان

آغاز طرح تشدید نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان/رونمایی از اپلیکیشن جامع مجتمع های خدمات رفاهی کشور

IMG_0246.JPG رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: طرح تشدید نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، حامد فلاحی اظهار کرد: اصفهان با داشتن بیشترین مجتمع خدماتی رفاهی بهره برداری شده در سطح کشور و موقعیت جغرافیایی استراتژیک نیازمند نظارت های منظم و برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه سطح سرویس و خدمات مجتمع های خدماتی رفاهی  باید متناسب با انتظارات مردم به روز شود، گفت: خوشبختانه با رونمایی از اپلیکیشن جامع مجتمع های خدماتی رفاهی کل کشور، امکان رصد و ثبت نظرات مردم درباره تمام مجتمع ها فراهم شده است.

وی این اپلیکیشن را بستری مناسب برای راهنمایی مردم در طول سفر و همچنین رتبه بندی مجتمع ها و ارزیابی آنها توسط مردم و دستگاه های نظارتی عنوان کرد .

رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: مردم می توانند این اپلیکیشن را از نرم افزار بازار دانلود کرده و از آن استفاده کنند.

فلاحی همچنین به افزایش حساسیت بر نمازخانه مجتمع های خدماتی رفاهی اشاره کرد و گفت: بسیاری از مردم در طول سفر خود برای انجام فریضه الهی نماز در یک مجتمع توقف می کنند و انتظار می رود بهره برداران مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان با توجه به اهمیت موضوع نماز ,  و شیوع ویروس کرونا ، استانداردها و پروتکل های تعیین شده در خصوص کیفیت نمازخانه ها را با دقت بیشتری دنبال و اعمال کنند.

رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان در پایان از اجرای طرح تشدید نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان خبر داد و گفت: کمیته نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی در سطح استان و شهرستان ها نیز به صورت مداوم و سرزده از این اماکن بازدید کرده و در صورت مشاهده تخلف ، به بهره بردار تذکرات لازم را ابلاغ می کنند.