شناسهٔ خبر: 83644 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

امنیت و سلامت،اولویت اول شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

کرونا فرودگاه امام خمینی رعایت تمامی پروتکل‌های تعریف شده از سوی سازمان بهداشت جهانی همواره در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار داروهمین روند موجب رضایت بازرسان سازمان جهانی بهداشت از رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مجتبی شمس نژاد مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان مطلب فوق افزود: نمایندگان سازمان جهانی بهداشت به منظور بررسی شرایط بهداشتی و نحوه ارائه خدمات سلامت، پیشگیری و مقابله با ویروس کووید ١٩ در سفر خود به ایران رعایت این نکات در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی را مورد بررسی قرارداد دادند.

او گفت: نمایندگان این سازمان به همراه نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران این مجموعه از تجهیزات و تسهیلات موجود در بهداشت مرزی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) شامل دوربین حرارتی، تب سنج ها، خط قرمز، فضای ایزوله و اتاق بهداشت در مسیر عبور مسافرین در پرواز های ورودی بازدید کردند.

شمس نژاد اظهار کرد :  نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از اقدامات بهداشتی مستقر، قبل از گیت پلیس با انجام تست های بالینی و ارائه کارت سلامت و اتاق پزشک در مسیر عبوری مسافرین پرواز های خروجی بازدید کردند.

این ادامه داد: بازرسان سازمان جهانی بهداشت ضمن اعلام رضایت خود نسبت به انجام اصولی تمامی فرآیند های نظارتی و همچنین تسهیلات و تجهیزات موجود در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) را مطابق با استاندارد های بین المللی در پیشگیری از شیوع ویروس کووید ١٩ دانستند.