شناسهٔ خبر: 83914 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زنجان خبر داد

اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی آزادراه زنجان-قزوین

روکش آسفالت آزادراه زنجان-قزوین معاون راهداری اداره‌‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی آزادراه زنجان-قزوین در مدت دو سال خبر داد.

جواد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی(زنجان)،  از اخذ مجوز بهسازی آزادراه زنجان-قزوین خبر داد و گفت: قرار است این پروژه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اجرایی شود.

او با اشاره به اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی این آزاده‌‌راه، گفت: پیمانکار این پروژه مشخص شده است و عملیات اجرایی آن به‌زودی آغاز می‌شود.

یوسفی عنوان کرد: برای بهسازی آزادراه زنجان-قزوین از شیوه‌های جدید و به‌‌روز استفاده می‌شود؛ برخی از نقاط این آزادراه نیازمند روکش است و برخی نیز لکه‌گیری می‌شود.

او مدت اجرای این پروژه را دو ساله عنوان کرد و گفت: با توجه به محدودیت فصل کاری زنجان، این پروژه یکساله به اتمام نمی‌رسد و قرار است امسال بخش‌های ضروری کار شود.

معاون راهداری اداره‌‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: مابقی اجرای این پروژه به سال آینده موکول و این آزاد راه در سال آینده به‌طور کامل لکه‌گیری و آسفالت می‌شود.

وی از اجرای آسفالت راه روستایی گیلوان قدیم در شهرستان طارم نیز خبرداد و گفت: این پروژه به طول ۶۰۰ متر در این شهرستان اجرایی شده است.