شناسهٔ خبر: 83930 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

تایید دریافت وام کرونا برای ۵۵۰ راننده درون و برون شهری خوزستان تاکنون

غلامعباس بهرامی نیا غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت تاکنون دریافت وام ۶ میلیون تومانی کرونا برای بیش از ۵۵۰ راننده درون و برون شهری استان تایید شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(خوزستان)، غلامباس بهرامی نیا اظهار کرد: هفت هزار و ۵۷۸ نفر راننده درون و برون شهری استان برای دریافت وام ۶ میلیون تومانی در سامانه کارا ثبت نام کردند که از این تعداد پرونده ۵۵۴ نفر تأیید توسط بانک های عامل تایید شده است.

وی افزود: پرونده تعداد ۳۴۶ نفر نیز توسط سامانه کارا در حال شناسایی بانک عامل هستند و پرونده ۲۹۱ نفر نیز کامل و مصوب شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه  ۶ هزار ۲۱۲ نفر در دست بررسی توسط بانک می باشند، اذعان کرد: پرونده ۱۷۵ نفر نیز منعقد شده شده است.

بهرامی نیا سهم وام ۶ میلیونی رانندگان درون و برون شهری استان را بیش از ۴۵۴ میلیارد ریال برشمرد.

وی در حوزه ثبت نام شرکت های مسافربری برای دریافت وام ۱۲ میلیونی کرونا نیز بیان کرد: استان خوزستان از ۱۶۰ شرکت مسافربری برخوردار است که از این تعداد ۳۱ شرکت با مجموع ۱۶۱ نفر نیروی بیمه شده، درخواست دریافت وام خود را در سامانه کارا ثبت کرده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان  ادامه داد: سهم شرکت های مسافربری استان برای دریافت وام ۱۲ میلیونی، ۱۹ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال است.