شناسهٔ خبر: 84017 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

بعد از سفر سرزده به هشتگرد و پردیس انجام شد

بازدید سرزده مهرآبادی از شهر جدید پرند در یک جمعه کاری/ هدف وزارت راه و شهرسازی، اتمام هرچه سریع‌تر مسکن مهر است

بازدید مهرآبادی از پرند قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر به صورت سرزده از پروژه‌های مسکن مهر در شهر جدید پرند بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در یک جمعه کاری، به صورت سرزده از برخی از پروژه ها ی مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند بازدید کرد. وی پیش از این و در روزهای گذشته از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه‌ها در شهرهای جدید پردیس و هشتگرد قرار گرفته بود.

وی در جریان این سفر از پروژه های کیسون، صدرا نور، دو پروژه تبدیل شده از مسکن مهر به طرح اقدام ملی مسکن و یک فضای ورزشی و تفریحی که در دست احداث قرار دارد، بازدید کرد.

مهرآبادی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به پیشرفت مطلوب پروژه های ذکر شده گفت: الحمدالله علی رغم آنکه امروز جمعه است و بازدید به صورت سرزده انجام شده است، اما مشاهده شد که پروژه ها فعال هستند و روند پیشرفت آن‌ها امیدوار کننده است.

وی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی در صحن مجلس وعده دادند تا پایان آبان، عملیات اجرایی آن دسته از پروژه‌های مسکن مهر که بلامعارض هستند به اتمام برسد. برای تحقق این هدف جلسات تنگاتنگ و فشرده ای با استان ها در سازمان ملی زمین و مسکن به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شده است. هر هفته دو جلسه برگزار شده و اکنون دور اول جلسات استانی به اتمام رسیده  است. دور دوم این جلسات نیز از هفته آینده آغاز می‌شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به بازدید خود از پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید پرند گفت: خوشبختانه روند انجام کار را مثبت ارزیابی میکنم. دو هفته دیگر مجددا از این پروژه‌ها بازدید خواهد شد تا میزان تحقق وعده های سازندگان مورد ارزیابی قرار گرفته و اگر مشکلی داشته باشند برای رفع این مشکلات تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم.

وی افزود: آقای وطن‌خواهی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تصمیم های بسیار جدی و خوبی را اتخاذ کرده و امید است به واسطه این ابتکارات، به هدف خود که اتمام هرچه سریع تر پروژه های مسکن مهر است، برسیم.

مهرآبادی با بیان اینکه شرکت عمران شهر جدید پرند بسیار فعال شده است، گفت: همه ما در مجموعه وزارت راه و شهرسازی مصممیم که این پروژه ها به اتمام برسد. تمام مجموعه وزارت راه و شهرسازی یک هدف را دنبال می کنند و آن تکمیل سریع پروژه ها و تحویل آن به مردم است.

وی ادامه داد: مشاهدات خود و ابتکارات شرکت عمران شهر جدید پرند را به آقای وزیر گزارش می دهم تا برای طرح های ایجاد فضای سبز، تامین خدمات روبنایی و زیربنایی این شهر منابع مالی پیش‌بینی شود.