شناسهٔ خبر: 85063 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

از سوی نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور مجامع انجام شد

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس مجمع عادی سالانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

مجمع عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از سوی نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور مجامع، جلسه مجمع عادی سالانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در استماع گزارش هیات مدیره و رسیدگی به صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جلسه مجمع عادی سالانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای، از سوی شهرام آدم نژاد، نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور مجامع  با حضور اعضای مجمع به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

آدم نژاد در این جلسه پس از ارائه گزارش هیات عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از اقدامات این سازمان به ویژه در مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 وی همچنین راه اندازی "سامانه جامع راهداری" توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سال ۱۳۹۹ با وقایع نگاری فعالیت‌های صورت گرفته به صورت روزانه در سراسر کشور را یکی از اقدامات ارزنده این سازمان در طول سال‌های اخیر ارزیابی کرد.   

 جلسه مجمع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بررسی عملکرد این سازمان در سال ۱۳۹۸ و رسیدگی به صورت‌های مالی در حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان حسابرسی و اعضای هیات عامل سازمان در روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه برپا شد.