شناسهٔ خبر: 85139 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مانور مشترک یگان‌های حفاظت دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان امروز برگزار شد

مانور یگان حفاظت از اراضی اصفهان فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی استان اصفهان از برگزاری مانور مشترک یگانهای حفاظت اراضی استان با هدف ناامن‌سازی محیط برای زمین‌خواران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)، صبح امروز مانور مشترک حافظان اراضی توسط یگان های حفاظت اراضی "اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل جهاد کشاورزی، اداره کل محیط زیست و نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان" در جهت صیانت اراضی بیت المال با محوریت یگان حفاظت اراضی ملی و به فرماندهی "امیرسعید باقری" برگزار شد. 

امیرسعید باقری فرمانده یگان حفاظت اراضی راه و شهرسازی استان اصفهان در گفتگو با کارشناس خبر هدف از برگزاری این مانور را ناامن سازی محیط برای متصرفین، متعرضین، زمین خواران، قانون‌شکنان و افراد سودجو و فرصت‌طلب دانست و تصریح کرد؛ با همکاری و هم‌افزایی با سایر دستگاه‌های اجرایی امیدواریم بتوانیم در حفاظت از عرصه‌های ملی و دولتی گام‌های مؤثری برداریم. 

وی با بیان اینکه این مانور بمنظور حفظ و حراست از انفال و حقوق بیت المال انجام پذیرفته است عنوان کرد؛ ۱۳ واحد عملیاتی خودرویی متشکل از یگان های حفاظت دستگاه های اجرایی استان و به تعداد ۴۰ نفر نیروی عملیاتی جهت اجرای مانور مشترک به کار گرفته شده بود. 

فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی استان یادآور شد: شماره تلفن ۱۶۵۶ با هدف رسیدگی به گزارشات مردمی راه‌اندازی شده است لذا از عموم مردم درخواست می شود در صورت مشاهده موارد تصرف و تعرض به اراضی ملی مراتب را فوراً از طریق تماس با این شماره به یگان حفاظت از اراضی ملی اطلاع دهند.