شناسهٔ خبر: 85821 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رشد ۸۲۴ درصدی صدور حواله لاستیک خودروهای سنگین در سیستان و بلوچستان

توزیع لاستیک معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ۱۸ هزار و ۵۲۵ حواله لاستیک در ۶ ماه نخست سال جاری ویژه فعالان بخش حمل و نقل جاده‌ای استان صادر شد که در مقایسه با ۲ هزار و پنج حواله مدت مشابه سال گذشته رشد ۸۲۴ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (سیستان و بلوچستان) تیمور باقری افزود: توزیع این لاستیک‌ها در۲ سال اخیر با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مورد توجه قرار گرفته است و همچنان تداوم دارد.

وی همچنین از رشد هزار و ۱۲۴درصدی خرید لاستیک در ۶ ماه نخست سال جاری خبر داد و افزود: ۲۱ هزار و ۵۲۵ حلقه لاستیک در این مدت خریداری شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با هزار و ۷۵۸ حلقه رشد قابل توجهی را نشان می دهد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پس از اختصاص سهمیه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به هر استان و معرفی عاملان فروش رانندگان می توانند بر اساس پیمایش ناوگان برای دریافت حواله با در دست داشتن برگ سبز ناوگان و کارت ملی مالک نسبت به دریافت حواله لاستیک مورد نیاز اقدام کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهاد خود را از سامانه تلفن گویای ۱۴۱ به این اداره کل انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.