شناسهٔ خبر: 86904 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:

کرونا نتوانست از سرعت اجرای پروژه های راه و شهرسازی استان اصفهان بکاهد

قاری قران مدیر کل اصفهان -جدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تمامی پروژه‌های اولویت دار حوزه های مسکن، راه و شهرسازی این اداره کل با رعایت پروتکل‌ها و موازین بهداشتی فعال است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در این خصوص اظهار کرد: از اواخر سال گذشته با شیوع ویروس کرونا بنظر می‌رسید که اجرای پروژه‌های عمرانی دچار لطمه شود اما این اداره کل با تصمیمات سریع و مدیریت بحران مطابق با برنامه عمل کرده و این ویروس نتوانست حتی لحظه‌ای اجرای پروژه‌ها را با کندی مواجه کند.  

وی با بیان اینکه اجازه ندادیم کرونا جولان داده و مانع سرعت این قطار پرحرکت شود گفت: شرایط بهداشتی محیطی و فردی در تمامی پروژه‌ها ایجاد شده لذا هیچ پروژه ای به دلیل وجود این ویروس متوقف نشده و  در اوج شیوع کرونا هیچ گونه خللی در فعالیت‌های عمرانی این اداره‌کل اتفاق نیفتاده است.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت: پروژه طرح اقدام ملی مسکن استان، پروژه‌های زیرساختی، راهسازی، ایمن‌سازی و بازآفرینی از جمله پروژه‌هایی هستند که در این روزها شاهد اجرای آن توسط این اداره کل هستیم و همچنان تداوم خواهد داشت.