شناسهٔ خبر: 86907 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کاهش ۱۲ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان 

س و ب - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان.jpg مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس نتایج استخراج شده از سامانه های تردد شمار این اداره کل از ابتدای سال جاری تاکنون تردد خودروهای سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی جنوب استان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا ۱۲ درصد کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(ایرانشهر)، جلال الدین قادری افزود: ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تردد در این مدت در محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه با ۱۵ میلیون تردد کاهش ۱۲ درصدی را نشان می دهد.
وی تاکید کرد: با توجه به روند صعودی ابتلاء به کرونا در جامعه، توصیه همه مسئولان و دست اندرکاران به مردم ماندن در خانه و کاهش تردد است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۲۵ درصد تردد ثبت شده این مدت در راه های ارتباطی تحت پوشش این اداره کل با سرعت غیر مجاز گزارش شده است گفت: ضروری است در کنار اقدامات گسترده این مجموعه، همگان در ارتقاء فرهنگ ترافیک کوشا باشند تا شاهد کاهش تصادفات در جنوب استان باشیم.
قادری خاطر نشان کرد: مسافرین و هم استانی های گرامی می توانند از طریق سامانه گویای ۱۴۱ پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود را در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در اختیار این اداره کل قرار دهند تا در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد.