شناسهٔ خبر: 86993 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران:

پیشرفت عملیات اجرایی پروژه تهرانسر تا هفته آینده به حد مطلوب می‌رسد/ حضور نماینده آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در تمام پروژه‌های مشارکتی تهرانسر

خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در بیست و چهارمین بازدید خود به همراه سازندگان، مدیران، مهندسان و کارگران، از روند اجرای پروژه تهرانسر بازدید و ضمن حضور در محور زردبند-فشم از پیشرفت پروژه پل گلوکان ابراز رضایت کرد.

خلیل محبت‌‌‌‌خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به تفاهم‌‌نامه همکاری بین این اداره‌‌کل و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، گفت: در هفته جاری، طبق تفاهم‌نامه منعقدشده، نماینده این آزمایشگاه در تمام پروژه‌های مشارکتی تهرانسر حاضر خواهد شد.

وی افزود: با افزایش ۳۰ نفر به عوامل اجرایی این پروژه، انتظار می‌رود تا هفته آینده وضعیت عملیات اجرایی به حد مطلوب برسد. در همین خصوص ایرادات در یکی از پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفته است که به تعویض ناظر منجر خواهد شد.

محبت‌‌خواه با تاکید بر اینکه مستندسازی پروژه‌ها از هفته جاری آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: در خصوص پروانه ساخت شخصا از شهردارمنطقه ۲۱ پیگیر هستم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه به بازدید از محور زردبند- فشم و پیشرفت پروژه پل "گلوکان" اشاره کرد و ضمن رضایت از مراحل اجرای این طرح، اظهار داشت:‌ این پروژه، وضعیت خوبی دارد و تمام قطعات فلزی با پیگیری‌های انجام‌‌شده به محل کارگاه منتقل شد. انتظار داریم علی‌رغم وضعیت نامناسب جوی با تلاش‌هایی که انجام شده در دو هفته آینده، سرعت خوبی پیدا کند.