شناسهٔ خبر: 88779 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از کمک‌های مومنانه بسیج وزارت راه و شهرسازی

نماینده ولی فقیه خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مجموعه بسیج وزارت راه و شهرسازی در اقدامی شایسته چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه را به خوزستان اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(خوزستان)، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی‌فرد روز پنجشنبه در چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه وزارت راه و شهرسازی در خوزستان افزود: انقلاب اسلامی ما انقلاب سختی‌ها است و تا سختی‌ها نباشند، نمی‌توانیم امتحان الهی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: پس از تاکید رهبر معظم انقلاب بر کمک‌های مومنانه، شرکت‌ها، ادارات و خیران پای کار آمدند و تاکنون تعداد قابل توجهی از بسته‌های معیشتی و حمایتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: این استان از سال گذشته تاکنون درگیر ویروس کرونا بوده و همین امر معیشت مردم را نیز با مشکل مواجه کرده است. کمک‌های مومنانه در این شرایط حداقل حمایتی است که می‌تواند بخشی از آلام مردم را کاهش دهد.

وی افزود: یکی از دستگاه‌هایی که اکنون این زحمت را بر دوش کشیده مجموعه بسیج وزارت راه و شهرسازی است که در اقدامی شایسته چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه را به خوزستان اختصاص داده است.

وی گفت: انقلاب ما از ابتدای شکل گیری با مشکلات متعددی مواجه بوده که به برکت خون شهدا سال به سال بر مقاومت و ایستادگی ملت شریف ایران در برابر مشکلات افزوده و بی‌شک از این روزهای سخت نیز با سربلندی خارج می‌شویم.

آیین چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه کارکنان وزارت راه و شهرسازی روز پنجشنبه با حضور مشاور وزیر راه و شهرساززی، فرمانده بسیج راه و شهرسازی، نماینده ولی فقیه در خوزستان، مدیرکل راه و شهرسازی،  مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان و جمعی از مسئولان استان در اهواز برگزار شد.

یک هزار بسته معیشتی در این مرحله توسط کارکنان وزارت راه و شهرسازی در استان خوزستان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

پیش از این نیز وزارت راه و شهرسازی در سه مرحله بیش از سه هزار بسته حمایتی و معیشتی را بین نیازمندان سطح کشور توزیع کرده است.