شناسهٔ خبر: 90024 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیر فرودگاه یاسوج خبر داد

آمادگی فرودگاه یاسوج جهت ارائه خدمات امدادی به زلزله‌زدگان/ استقرار یک فروند هلیکوپتر امداد و نجات هلال‌احمر در فرودگاه

یاسوج  مدیر فرودگاه یاسوج با بیان اینکه طی وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ‌گونه خسارتی به این فرودگاه وارد نشده است، افزود: هم‌اکنون تمامی پروازهای فرودگاه برقرار هستند.

عنایت انصاری‌فرد، مدیر فرودگاه یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به وقوع زلزله اخیر ۵.۶ ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: خوشبختانه طی زلزله هیچ‌گونه آسیبی به فرودگاه وارد نشد و تمامی زیرساخت‌ها و ابنیه سالم هستند.

وی گفت: اکنون فرودگاه یاسوج کاملاً عملیاتی شده و اگر کمکی نیاز باشد، نیروهای مستقر در فرودگاه آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی را دارند.

 انصاری‌فرد تأکید کرد: تمامی پروازهای فرودگاه همچنان برقرار هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد؛ به‌طوری‌که امروز در فرودگاه یاسوج میزبان رئیس قوه قضاییه هستیم.

 مدیر فرودگاه یاسوج گفت: در حال حاضر یک فروند هلیکوپتر امداد و نجات هلال‌احمر در فرودگاه مستقر شده است و در آمادگی کامل به سر می‌برد.

وی با یادآوری از اینکه در زمان وقوع زلزله هیچ‌گونه وقفه‌ای در پروازهای فرودگاه یاسوج ایجاد نشد، عنوان کرد: پس از وقوع زلزله در همان دو دقیقه اول، بازدیدها از زیرساخت‌های فرودگاه انجام گرفت و پس از اطمینان از صحت و سلامت زیرساخت‌ها، بلافاصله فرودگاه عملیاتی شد.

انصاری‌فرد تأکید کرد: با توجه به اینکه استان کهگیلویه و بویر احمد زلزله‌خیز است، در تلاش هستیم تا رشد و توسعه سیستم ناوبری در فرودگاه بالاتر رفته تا بدین ترتیب همیشه و در هر زمان در خدمت مردم و مسئولان باشیم.