شناسهٔ خبر: 90682 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در دولت تدبیر و امید تکمیل می‌شود/پیشرفت فیزیکی پروژه ۸۴ درصد

علی نبیان مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی ودولتی ضمن بازدید از ورزشگاه۱۵ هزار نفری خرم‌آباد پیشرفت فیزیکی پروژه را ۸۴ درصد عنوان کرد و از تکمیل آن تا قبل از اتمام دولت تدبیر وامید خبر داد.

علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، بخشی از اهداف سفر خود به خرم‌آباد را که امروز ۱۹ اسفند انجام شد،توضیح داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در سفر به خرم آباد از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری این شهر بازدید کرده است در خصوص جزئیات این پروژه، گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد هم اکنون ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار مترمربع احداث شده است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی افزود: تاکنون بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان برای احداث این پروژه ورزشی هزینه شده است و برنامه‌ریزی‌ها به این نحو است تا ورزشگاه در ۱۴۰۰ و تا قبل از اتمام دولت تدبیر و امید تکمیل شود.

به گفته نبیان، ورزشگاه در ۸ طبقه بنا شده و مساحت ساختمان اصلی ۹۹۷۰ مترمربع و مساحت ساختمان جنبی ورزشگاه ۸۲۰ مترمربع است.