شناسهٔ خبر: 91903 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مطرح کرد:‌

آمادگی بنیاد مسکن جهت جذب منابع متقاضیان اقدام ملی مسکن/ پروژه واوان از اعتبارات داخلی بنیاد تکمیل خواهد شد

علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره آغاز عملیات پروژه یک‌هزار واحدی مسکن واوان در اسلامشهر، تأکید کرد که اگر متقاضیان طرح اقدام ملی به ما مراجعه کنند و منابع خود را به این پروژه اختصاص دهند، می‌توانیم طی دو سال و نیم آن را تکمیل کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امروز ۲۴ فروردین، علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم کلنگ زنی و آغاز پروژه یک‌هزار واحدی یاس سفید شهرک واوان واقع در شهرستان اسلامشهر اظهار کرد: در بنیاد در قالب‌های مختلف مانند مسکن محرومان روستایی و شهری برای مردم مسکن ساخته می‌شود.

وی گفت: مسکن محرومان شهری با تسهیلات کم‌بهره و چهار درصد و مسکن محرومان روستایی با تسهیلات بلاعوض ۳۰ میلیون تومانی و تسهیلات چهار درصدی ۸۰ میلیون تومانی احداث می‌شوند.

تابش عنوان کرد: پروژه‌ای که امروز احداث آن آغاز شد، اراضی آن به بنیاد مسکن اختصاص دارد و این بنیاد با اعتبارات داخلی، آن را تکمیل خواهد کرد؛ فرآیند واگذاری نیز شامل محاسبه نرخ تمام شده هر واحد به اضافه ۱۰ درصد سود بنیاد مسکن است.

وی خاطرنشان کرد: اگر متقاضیان طرح اقدام ملی به ما مراجعه کنند و منابع خود را به این پروژه اختصاص دهند، می‌توانیم  طی دو سال و نیم آن را تکمیل کنیم.