شناسهٔ خبر: 92000 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

امروز با همراهی روسای سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مستضعفان انجام گرفت؛

بازدید وزیر راه و شهرسازی از آخرین وضعیت پیشرفت قطعه ۲ آزادراه تهران - شمال

بازدید وزیر راه و شهرسازی از آزادراه تهران - شمال وزیر راه و شهرسازی امروز با همراهی رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس بنیاد مستضعفان از قطعه ۲ آزادراه تهران - شمال بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی بعدازظهر امروز جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ با همراهی محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و سیدپرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان با حضور در قطعه ۲ آزادراه تهران - شمال در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.

ببینید| بازدید وزیر راه و شهرسازی از آخرین وضعیت پیشرفت قطعه ۲ آزادراه تهران - شمال

طبق اعلام خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل قرار است طی سال جاری یک باند از قطعه دو آزادراه تهران – شمال که با پیشرفت خوبی در حال انجام است، احداث شود.

لازم به ذکر است در این پروژه ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به همراه هزار دستگاه ماشین‌آلات راهسازی در این پروژه فعال هستند. این پروژه به منابع مالی سنگینی نیاز دارد و شرکت ساخت به عنوان نماینده دولت تاکنون حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به همراه بنیاد مستضعفان به‌عنوان سرمایه‌گذار در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌اند  تا این پروژه طبق برنامه در سال جاری به بهره‌برداری برسد.