شناسهٔ خبر: 92796 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاونت مسکن و ساختمان خبر داد:

زمان برگزاری انتخابات هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی اصلاح شد/ برگزاری انتخابات هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی در بازه زمانی ۲۶ شهریور تا ۲ مهر

ساختمان وزارت راه و شهرسازی معاونت مسکن و ساختمان از اصلاح زمان برگزاری نهمین دوره انتخابات هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان در نامه‌ای به مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور از اصلاح زمان برگزاری نهمین دوره انتخابات هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد.

در بخشی از ابلاغیه معاون مسکن و ساختمان آمده است که با توجه به درخواست ریاست شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری مبنی بر رفع تداخل برنامه پیش‌بینی شده با انتخابات شورای مذکور و همچنین هم‌زمانی فرآیند انتخابات با برخی آزمون‌های حرفه‌ای و تخصصی مرتبط با نظام مهندسی بدینوسیله برنامه زمانبندی اصلاحی انتخابات برای آگاهی و اجرا در چهارچوب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آیین‌نامه‌های مربوط و نظام‌نامه ابلاغ می‌شود.

جدول زمانبندی اصلاحی نهمین دوره انتخابات اعضای هیات‌مدیره‌های سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها

گفتنی است، پیش‌تر قرار بود انتخابات هیات مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان از ۱۵ تا ۲۲ مرداد برگزار شود که این تاریخ به ۲۶ شهریور تا دوم مهرماه اصلاح شده است.