شناسهٔ خبر: 94526 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به رییس‌جمهور منتخب

حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پیامی انتخاب آیت الله رییسی را به عنوان سیزدهمین رییس جمهوری تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پیامی انتخاب آیت الله رییسی را به عنوان سیزدهمین رییس جمهوری تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است: حضور حماسی و شورانگیز ملت سربلند ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یوم‌ا...دیگری در تاریخ ایران اسلامی رقم زد و بار دیگر مردم شریف و همیشه در صحنه، عزم و اراده خود را در پاسداری از میراث پربرکت امام راحل عظیم‌الشان(ره) و امانت گرانبهای شهدای انقلاب اسلامی به‏نمایش گذاشتند و دیگر بار ثابت کردند که در پاسداشت نظام اسلامی و تقویت اقتدار و امنیت آن، از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند. بی‌تردید این آزمون بزرگ، برگ زرین دیگری بر تاریخ مجاهدت های ملت تاریخ ساز ما افزودو مهر بطلانی بر ماه‌ها جنگ روانی بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم و انقلاب بود. 

این حماسه شکوهمند را به محضر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‏ا... العظمی امام خامنه‏ای(مدظله العالی)، ملت آگاه و بصیر ایران و به حضرتعالی از صمیم قلب تبریک عرض نموده، از درگاه ایزد منّان، دوام توفیقات جنابعالی را در ظلّ توجهات خاصه حضرت بقیه ا... الاعظم(عجّ) در مسئولیت قوه مجریه در شرایط حساس و خطیرکشور عزیز ایران در تحقق اهداف و آرمان‏های بلند انقلاب اسلامی و بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت مردم، مسئلت دارم.