شناسهٔ خبر: 94608 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران:

پروژه بهسازی باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد، تلاش جهادی را می‌طلبد

فرودگاه مهرآباد مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران در جلسه تحويل کميسيون زمين پروژه بهسازی باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد تاکيد کرد که اين پروژه يک تلاش جهادی را می‌طلبد و اميدوارم از اوايل زمستان امسال باند اصلی به چرخه عمليات بازگردد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ساوش امیرمکری، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران گفت: این پروژه مهم‌ترین و حساس‌ترین پروژه شرکت فروگاه‌هاست و علاوه بر اینکه در یکسال گذشته تلاش های زیاد و هماهنگی‌های بی وقفه‌ای در خصوص مهیا ساختن شرایط انجام آن محقق شده، این تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد: در انجام این پروژه باید تمام پیش‌بینی‌های لازم برای هر اتفاق غیرمترقبه انجام و با برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگی‌های لازم با سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط ، عملیات اجرایی طرح در زمان برنامه‌ریزی شده به پایان برسد.

وی افزود: خانواده شرکت فرودگاه‌ها به ویژه کارکنان فرودگاه مهرآباد به عنوان مسوول اصلی پروژه و گروه مشارکت، مشاور کارفرما، اعضای کارگروه عملیات بهسازی و تمام مسوولان مربوط باید وظایف خود در این پروژه را طبق برنامه‌ریزی روزانه انجام دهند تا بتوانیم با یک همکاری، هم‌افزایی و تعهد، این مهم را در صنعت فرودگاهی ایران به پایانی خوش برسانیم.

امیرمکری با بیان اینکه شرکت فرودگاه‌ها وظیفه دارد با انجام تعهدات خود در زمان مقرر، به سرعت بخشیدن انجام این پروژه کمک کند، اظهار کرد: از کارکنان فرودگاه مهرآباد که به صورت شبانه روزی برای مهیا کردن زیرساخت های بهره‌برداری از باند ۲۹ راست تلاش کرده‌اند، قدردانی می‌کنم. این پروژه یک تلاش جهادی را می‌طلبد و تمام مسوولان باید در این تلاش جهادی برای حرکت در مسیر برنامه‌ریزی شده پیش بروند.

همچنین در این جلسه، ابراهیم مرادی، عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و راهبر فرودگاه مهرآباد به عنوان مدیر پروژه گزارشی از اقدامات انجام شده ارایه کرد.

حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره شرکت و راهبر عملیات فرودگاهی نیز گفت: همه ما درخصوص این پروژه مسوولیت داریم و باید در کنار هم برای حرکت در مسیر برنامه‌ریزی شده برای انجام به موقع پروژه تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در این نشست مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی، محمدرضا زحمتکشان مدیرکل توسعه و عمران، ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و اعضای کارگروه بهسازی باند ۲۹ چپ، گروه مشارکت و مشاور کارفرما در این پروژه حضور داشتند.