شناسهٔ خبر: 95105 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد؛

ملاقات عمومی با نمایندگان اقشار مختلف مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه

گزارش تصویری سفر مهندس مهرابادی به اصفهان نشست ملاقات عمومی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با حضور سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نشست ملاقات عمومی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با حضور سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

در این نشست مواردی همچون واگذاری زمین برای ساخت پاسگاه انتظامی، تاسیس فروشگاه رفاه و مشکلات تعاونی های مسکن مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

احمد اصغری مهرآبادی در این نشست بر حل مسائل و مشکلات ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: مردم نباید احساس کنند مسئولان مشکلات آن ها را نمی‌بیند و صدای آن ها را نمی‌شنوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به سبب ارتباط مستقیم خود با مردم می‌توانند مانند پلی بین مردم و مدیران دولتی باشند، اضافه کرد: وقتی این گفت وگوها رودررو باشد طرفین می‌توانند با همدلی مشکلات و محدودیت‌های موجود را شناسایی و برطرف کنند.

به گزارش سازمان ملی زمین و مسکن، گفتنی است در این نشست فرمانداران شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند و نماینده فرهنگیان و ساکنان مساکن مهر و متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن این شهرستان‌ها هم در جلسه حضور داشتند و توانستند به صورت مستقیم مشکلات خود را با معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کنند.