شناسهٔ خبر: 95150 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاون مسکن و ساختمان خبر داد:

مهلت ثبت‌نام اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تمدید شد

جلسه هماهنگي طرح اقدام ملي مسكن معاون مسکن و ساختمان در مکاتبه‌ای با مدیران کل راه و شهرسازی سراسر کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان خبر داد و بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان طی مکاتبه‌ای با مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان به مدت دو روز خبر داد.

در ابلاغیه‌ معاون مسکن و ساختمان خطاب به مدیران کل راه و شهرسازی آمده است: با توجه به دستور وزیر راه و شهرسازی مهلت ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در هیات‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۵ و ۱۶ تیرماه تمدید می‌شود. خواهشمند است ضمن اقدام لازم مراتب به قید فوریت به روش‌های مقتضی و همچنین از طریق پیامک به تمامی اعضای سازمان استان اطلاع‌رسانی شود.

در ادامه آمده است: قابل ذکر است تمدید باید با رعایت تمامی بازه‌های زمانی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آیین‌نامه‌های منبعث از آن انجام شود. هیات‌های اجرایی و دستگاه‌های نظارت استان با تسریع در فرآیندهای قانونی به گونه‌ای عمل کنند تا اتتخابات طبق برنامه زمان‌بندی در موعد مقرر برگزار شود.