شناسهٔ خبر: 96085 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

۱۷۰۰ متر مربع از اراضی دولتی زاهدان رفع تصرف شد

رفع تصرف.jpg فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف یک هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی غرب زاهدان مجاور سیل بند موسوم به روستای تصرفی چاه موتور ستار در مردادماه امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(سیستان و بلوچستان)، سرهنگ غلامرضا سراوانی فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در پی دستور مقام قضایی، یگان حفاظت این اداره کل و پس از هماهنگی های صورت گرفته با فرماندهی انتظامی شهرستان رفع تعرض به یک هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی غرب زاهدان مجاور سیل بند موسوم به روستای تصرفی چاه موتور ستار در مردادماه امسال اجرایی شد.

وی ادامه داد: متخلفان در بیش از چندین قطعه و در حدود یک هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی روستای تصرفی مذکور اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز کرده بودند که یگان حفاظت این اداره کل اقدام به تخریب آن کرد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: یگان حفاظت این اداره کل به طور مستمر و شبانه روزی تحرکات احتمالی در اراضی دولتی واقع در محدوده و حریم شهرهای استان را رصد می کند و در صورت مشاهده هر گونه تخلفات به طور قانونی و به موقع موضوع را مورد بررسی و پیگرد قضایی قرار می دهد.
سراوانی خاطر نشان کرد: شهروندان  در مواجهه با هر گونه زمین‌خواری با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ یگان حفاظت تماس حاصل کنند.