شناسهٔ خبر: 97318 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل بانک مسکن تاکید کرد:

رصد پروانه‌های ساختمانی برای پرداخت تسهیلات در اولویت قرار گیرد

محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن، گفت: رصد پروانه‌های ساختمانی صادره توسط شهرداری‌های مناطق مربوط به هر شعبه، به منظور مدیریت پروژه‌ها برای پرداخت تسهیلات مسکن، یکی از وظایف اصلی شعب است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان مدیر عامل بانک مسکن در سفر خود به استان آذربایجان شرقی ، ضمن بازدید از شعبه مرکزی تبریز، از پروژه‌های مجتمع مسکونی ۱۴۴۶ واحدی آیمان و پروژه مجتمع مسکونی ۹۸ واحدی ارغوان رشدیه تبریز، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن نیز بازدید و بر رصد پروانه‌های ساخت صادره توسط شهرداری‌ها به منظور جذب مشتریان جدید و مدیریت پروژه‌ها برای پرداخت تسهیلات ساخت، تاکید کرد.

شایان تمرکززدائی را یکی از اولویت‌های اصلی کاری خود در بانک مسکن عنوان کرد و از تفویض اختیارات در زمینه‌های مختلف به مدیریت‌ها خبر داد و افزود: سیاست اخیر بانک این است که مجموعه ستاد بانک در خدمت صف و شعب قرار گیرد و در این خصوص هر یک از وظایف بخش ستادی بانک می‌تواند به استان‌ها و شعب تفویض شود.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، مدیر عامل بانک، ادامه داد: همکاران باید با زیر نظر قراردادن منطقه جغرافیائی شعبه و با برنامه‌ریزی مناسب برای مدیریت کردن منابع و مصارف و با مراجعه به سازندگان پروژه‌های ساختمانی امکان استفاده آنان از تسهیلات بانک مسکن را فراهم کنند.