شناسهٔ خبر: 98002 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیر فرودگاه لامرد خبر داد:

برقراری پرواز اربعین از فرودگاه لامرد

فرودگاه لامرد مدیر فرودگاه لامرد از برقراری پروازهای فوق‌العاده اربعین در این فرودگاه خبر داد.

سهراب عزیزی، مدیر فرودگاه بین المللی شهدای لامرد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از برقراری پروازهای فوق‌العاده اربعین در این فرودگاه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه دو پرواز  فوق‌العاده  از فرودگاه لامرد به مقصد فرودگاه نجف توسط هواپیمایی کیش‌ایر برقرار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این روز ۳۱۵ نفر از زائران اربعین حسینی طی دو پرواز جداگانه شامل ۱۶۵ نفر با هواپیمای ایرباس و ۱۵۰ نفر با هواپیمای بوئینگ عازم نجف اشرف خواهند شد.

عزیزی افزود:  پرواز سوم نیز روز شنبه ۳ مهرماه با هواپیمای بوئینگ  این شرکت هواپیمایی انجام می‌شود.

مدیر فرودگاه لامرد گفت: بخش زیادی از زائرین از شهرها و استان‌های همجوار شامل هرمزگان، بوشهر، لارستان، جهرم ،جم و کنکان هستند. بنابراین برای پذیرایی از تمام زوار و عاشقان امام حسین (ع) دستور ویژه صادر شده است. بیش از 300 نفر از امدادگران منطقه با لباس فرم برای نظارت بر روند پذیرایی مسافران در فرودگاه مستقر شدند. همچنین از تمام حاضران در فرودگاه پذیرایی به عمل می‌آید.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است که حمزه محمدی، بازرس ویژه دفتر  بازررسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی برای نظارت بر روند پذیرایی و اعزام زائران در فرودگاه لامرد مستقر شده است.