شناسهٔ خبر: 99008 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای؛

قرارگاه مونتاژ پل‌های خرپایی غرب کشور در کرمانشاه راه‌اندازی شد

کرمانشاه - راهدارخانه بیستون معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: قرارگاه مونتاژ کردن پل‌های غرب کشور در راهدارخانه بیستون کرمانشاه راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه)، داریوش امانی در حاشیه افتتاح پل گروس در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح پل راهداران در شهرستان صحنه اظهار داشت: با تلاش انجام شده طی یکسال از زمان شروع کار تاکنون پل با شرایط بسیار خوب افتتاح شد.

وی عنوان کرد: بیش از ۹۰ درصد از پروژه‌های مهم سیل در کشور به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال ۱۰ درصد باقی مانده به اتمام می‌رسد.

امانی با اشاره به روکش آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی این منطقه گفت: مقرر شده سازمان راهداری کمک کند که راه خاکی چند روستای باقی مانده نیز آسفالت شود.

وی افزود: امروز شاهد افتتاح قرارگاه دمونتاژ کردن پل‌های غرب کشور در راهدارخانه بیستون خواهیم بود که علاوه بر رفع مشکلات کرمانشاه، استان‌های همجوار نیز در صورت وقوع حوادثی همچون سیل می‌توانند از اعتبارات محل این قرارگاه استفاده می‌کنند.

امانی گفت: اعتبارت راهداری از جمله استان کرمانشاه با وجود تمام مشکلات به طور صد در صد افزایش یافته است.

وی افزود: یکی از مهمترین دغدغه‌های سازمان راهداری راه‌های شریانی و اصلی است و بزرگراه کربلا جزو پروژه‌های مهم استان است که ترمیم و بازسازی آن در دستور کار قرار می‌گیرد.