شناسهٔ خبر: 99270 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران:

در اجرای طرح راهداری زمستانی، هدف اصلی آسایش و امنیت کابران جاده ای است

مازندران-نشست همجوار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت : در اجرای طرح راهداری زمستانی ، هدف اصلی آسایش و امنیت کابران جاده ای است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی (مازندران )، عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و همکاری لازم در جهت رفع موضوعات مرتبط برای اجرای طرح عملیات راهداری زمستانی برشمرد و  اظهار داشت : بخش اعظمی از ترافیک و تردد کشور از پایتخت به مازندران بوده و می بایست در خصوص ایمن سازی و افزایش ضریب ایمنی جاده های این استان و استان های همجوار نگاه ویژه و ملی انجام بگیرد.

مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در ادامه بر ضرورت برقراري تردد در تمامي ايام سال اشاره و تصريح كرد: حفظ ارتباطات و تداوم جريان پيوسته شبكه حمل و نقل و بالاخص شبكه حمل و نقل جاده اي در تمامي ايام سال از اهميت ويژه اي برخوردار است كه كوچكترين عامل بازدارنده اين جريان پيوسته ، صدمات جبران ناپذيري را بطور مستقيم و غير مستقيم وارد خواهد ساخت.

نجفی در این نشست ابراز امیدواری کرد بتوانیم با بهره گیری از تجربیات و تعامل تمامی مدیران و برگزاری جلسات مستمر و ماهانه بستری مناسب برای ارتقاء حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای فراهم کنیم.

وی خاطر نشان ساخت : همکاری و هماهنگی بین ادارات کل استانهای همجوار در ایجاد گشت های جاده ای ( ماشین سبک ) ، استفاده مناسب و بهره داری بهتر از سامانه های هوشمند جاده ای و بانک های اطلاعاتی تردد جاده ای، برگزاری جلسات هماهنگی و تصمیم گیری های مشترک فی مابین  ، منجر به نتایج خوب و موثرتری برای اجرای طرح راهداری زمستانی خواهد شد.