شناسهٔ خبر: 99276 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در راستای صیانت از حقوق بیت المال انجام گرفت؛

رفع تصرف بیش از ۲ هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک

رفع تصرف زهک.jpg رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۲ هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت المال رفع تصرف شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(سیستان و بلوچستان)، مرتضی  باغبانی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۲ هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت المال رفع تصرف شد.

وی افزود: ارزش اراضی رفع تصرف شده ۲۰ میلیارد ریال است که با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی اجرایی شد.

باغبانی ادامه داد: یگان حفاظت راه و شهرسازی شهرستان زهک با توجه به مسئولیت و وظایف خود بدون اغماض با سودجویان و متعرضین به اراضی ملی و دولتی به صورت جدی و قانونی برخورد می‌کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک خاطر نشان کرد: چنانچه مردم قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرها را دارند، ابتدا استعلامات لازم در این خصوص را از طریق اداره کل و ادارات شهرستانی راه و شهرسازی استان و سایر دستگاه‌های مربوطه بعمل و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.

باغبانی خاطر نشان کرد: شماره تلفن ۱۶۵۶ یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان برای تماس و اطلاع‌رسانی شهروندان گرامی در مورد تصرفات غیرقانونی و ساخت و سازهای غیر مجاز و تعرض به اراضی ملی و دولتی تعیین شده است.