شناسهٔ خبر: 105414 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان خبر داد؛

اختصاص ۲۰۴ قطعه زمین برای احداث مسکن محرومین در شهرستان اردستان

 مجتبی پورشفیع اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان از واگذاری ۲۰۴ قطعه زمین برای احداث مسکن محرومین و ۵۰ قطعه زمین به اقشار ویژه این شهرستان خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ مجتبی پورشفیع رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی راه و شهرسازی تلاش در جهت تامین زمین برای مسکن محرومین بوده است اظهار کرد : در این شهرستان تعداد ۲۰۴ قطعه زمین به این امر اختصاص داده شده است.  

 وی افزود: از این میزان اراضی، ۱۰۴ قطعه زمین در شهر اردستان، ۹۰ قطعه زمین در شهر زواره و ۱۰ قطعه زمین در شهر مهاباد بمنظور احداث طرح مسكن محرومين  واگذار شده است.  

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان با اشاره به اینکه توجه به تامین مسکن اقشار ویژه یکی از اولویت‌های کاری این اداره است اذعان داشت: ۵۰ قطعه زمین بمنظور ساخت مسکن، به ۱۰۰ نفر از خانواده های اقشار ویژه (خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران) شهرستان اردستان واگذار شد.  

 وی بیان داشت: جمعاً ۱۴ قطعه زمین در سطح شهرستان اردستان بمنظور احداث واحدهای مسكونی خانواده‌های حداقل دارای دو فرزند معلول تخصيص و جانمايی شد.