شناسهٔ خبر: 105841 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی دستور داد:‌

لزوم راه اندازی داشبورد مدیریتی آنلاین، برای رصد قیمت‌ بلیت هواپیما/ اهمیت بکارگیری از این سامانه برای جلوگیری از فسادهای پیچیده

وزیر امضاء وزیر راه و شهرسازی در تاکیدی به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خواستار راه‌اندازی داشبورد مدیریتی آنلاین، برای رصد قیمت‌ بلیت هواپیما با هدف جلوگیری از فسادهای پیچیده شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی در صفحه شخصی خود در مورد سقف قیمت بلیت نوشت: به رئیس سازمان هواپیمایی دستور دادم نسبت به راه اندازی داشبورد مدیریتی آنلاین، برای رصد قیمت‌ها و فعالیت‌ها اقدام نماید.

قاسمی تاکید کرد: بکارگیری این سامانه به عنوان یک روش مناسب برای پشتیبانی از تصمیم‌گیری مدیران و جلوگیری از فسادهای پیچیده، ضروری است.

 گفتنی است یوسف پورآذری، مشاور و رئیس دفتر ویژه وزیر راه و شهرسازی در صفحه شخصی خود نوشته بود : علیرغم وجود قانون آزاد سازی نرخ بلیط هواپیما، سقف قیمت بلیت در آذر ماه (با کاهش ۱۵ درصدی نسبت به ماه قبل) ابلاغ شده است و ایرلاین ها  ملزم به رعایت سقف قیمتی بوده و هیچ شرکت هواپیمایی حق افزایش نرخ، حتی در ایام نوروز ندارند.