شناسهٔ خبر: 150005 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

اختصاص ۳۵۸ پلاک زمین مسکونی به متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن شهرستان هرند 

محمدهادی فرازبخت- اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان گفت: طی مراسم قرعه کشی در مرحله اول ۳۱۶ پلاک زمین مسکونی و در مرحله دوم ۴۲ پلاک زمین مسکونی به متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن شهرستان هرند اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ مراسم قرعه کشی و تخصیص زمین به متقاضیان حائز شرایط طرح نهضت ملی مسکن شهر هرند با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی و متقاضیان برگزار شد.  

محمدهادی فرازبخت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان در حاشیه این مراسم در خصوص وضعیت طرح نهضت ملی مسکن شهرستان هرند اظهار کرد: تا کنون ۲ مرحله قرعه کشی برای اختصاص زمین به متقاضیان حائز شرایط طرح نهضت ملی مسکن شهرستان هرند انجام شده است.   

وی افزود: در مرحله اول ۳۱۶ پلاک زمین مسکونی به متقاضیان واگذار شد و در مرحله دوم نیز قرعه کشی برای ۴۲ پلاک زمین مسکونی انجام شد.  

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان بیان کرد: در شهرستان هرند بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ نفر برای بهره مندی از طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد تا کنون بیش از ۸۵۰ نفر حائز شرایط شناخته شدند.  

وی ادامه داد: برای تامین زمین مورد نیاز این طرح در شهرستان هرند در مرحله اول، الحاق ۲۰ هکتار زمین به محدوده شهری مصوب و ابلاغ شد که مطابق با طرح تفکیکی ۵۳۹ پلاک زمین مسکونی در نظر گرفته شده است همچنین در مرحله دوم، الحاق ۱۵ هکتار زمین به محدوده شهری مصوب و ابلاغ شده است.