شناسهٔ خبر: 167258 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حضور مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان انجام شد؛

تشکیل میز خدمت و پاسخگویی به مراجعان در مصلی نماز جمعه خرمشهر

ببینید| برپایی میز خدمت با حضور مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در مصلی نماز جمعه خرمشهر رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندان از برپایی میز خدمت و پاسخگویی به مراجعان در مصلی نماز جمعه خرمشهر با حضور مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خوزستان)، سید عبدالهادی عبایی، رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندان با اشاره به لزوم پاسخگویی شفاف و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها به مردم اظهار داشت: میز ارتباطات مردمی ادارات شهرستانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان در حوزه‌های مسکن، املاک، شهرسازی و بافت‌های فرسوده در مصلی های نماز جمعه در شهرهای استان تشکیل شد.

عبایی افزود: این تمهید با هدف اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم و پاسخ به سؤالات و رسیدگی به مشکلات در راستای تکریم ارباب رجوع انجام شده است.

رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندان ادامه داد: بیشتر حجم مراجعان به میز خدمت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در مصلی های نماز جمعه در استان در خصوص موضوعات مسکن، املاک، شهرسازی و بازآفرینی شهری بود.

وی ادامه داد: این هفته مسعود بیات منش، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با حضور در مصلی نماز جمعه خرمشهر پاسخگویی نمازگزاران و مراجعان بود.

عبایی اظهار کرد: در میز خدمت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در مصلی خرمشهر، الهام قنبری، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و جمعی از مسئولان و مدیران در معیت مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان حضور داشتند.