به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۱ | ۹۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۷۱ | ۸۳ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۵۷ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۴۵ | ۶۶ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۲ | ۷۷ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۴۱ | ۱۰۱ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۶۷ | ۸۳ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | نامشخص | ||
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۴۱ | ۷۹ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۵۶ | ۵۵ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۹۰ | ۷۲ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۸۰ | ۶۴ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۳۳۷ | ۷۳ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۴ | ۱۰۰ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۸۲ | ۹۰ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۴۶ | ۷۵ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۶۵ | ۷۳ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۴ | ۸۰ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۷ | ۹۰ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۷۸۳ | ۶۹ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۳ | ۲۷ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۵ | ۷۸ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۷ | ۵۹ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۶۴ | ۸۱ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۹۸ | ۷۱ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۹۲ | ۸۶ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۱۳ | ۸۳ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۸۷ | ۷۸ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۲۰ | ۶۱ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۰۰ | ۵۸ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۶۵ | ۱۱۱ |
۳۲ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۷ | ۶۷ |
۳۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۸۵ | ۷۲ |
۳۴ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۱۰ | ۸۲ |
۳۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۶۳ | ۹۱ |
۳۶ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۶ | ۷۷ |
۳۷ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۱۰۳ | ۹۲ |
۳۸ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۵۹ | ۸۵ |
۳۹ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۱ | ۹۰ |
۴۰ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۱۷ | ۷۲ |
۴۱ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۶ | ۶۰ |
۴۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۷ | ۶۱ |
۴۳ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۱۲ | ۸۹ |
۴۴ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۱ | ۹۳ |
۴۵ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۷۳ | ۶۴ |
۴۶ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۰ | ۶۳ |
۴۷ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۵۱ | ۸۵ |
۴۸ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۹ | ۷۷ |
۴۹ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۱۰۰ | ۹۲ |
۵۰ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۹۱ | ۸۱ |
۵۱ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۱۹ | ۸۱ |
۵۲ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۹۱ | ۷۹ |
۵۳ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۶۰ | ۷۶ |
۵۴ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۲۰۰ | ۹۲ |
۵۵ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۵۱ | ۹۰ |
۵۶ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۳۵ | ۹۹ |
۵۷ | تهران | تهران - فشم | نیمه سنگین | ۷۶ | ۵۹ |
۵۸ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۶۹ | ۵۷ |
۵۹ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۴۰ | ۴۵ |
۶۰ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۸ | ۵۱ |
۶۱ | تهران | فشم - تهران | روان | ۶۷ | ۶۲ |
۶۲ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۶۲ | ۵۲ |
۶۳ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۲۷ | ۴۶ |
۶۴ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۲۸ | ۶۳ |
۶۵ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۶۵ | ۸۲ |
۶۶ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | نیمه سنگین | ۷۲۱ | ۷۰ |
۶۷ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۴۵ | ۶۸ |
۶۸ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۵۳ | ۸۲ |
۶۹ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۲ | ۶۷ |
۷۰ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۹۰ | ۸۱ |
۷۱ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۶ | ۸۴ |
۷۲ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۲۱۶ | ۸۸ |
۷۳ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۷۴ | ۸۴ |
۷۴ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۷۷ | ۹۱ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۰۷ | ۷۷ |
۷۶ | تهران | ري - قرچک | روان | ۶۱۲ | ۸۹ |
۷۷ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۸ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۲۴ | ۸۸ |
۷۹ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۶۶ | ۸۹ |
۸۰ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۱۵ | ۸۵ |
۸۱ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۴۴۷ | ۹۱ |
۸۲ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۶۰۴ | ۸۵ |
۸۳ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۳۹۴ | ۹۰ |
۸۴ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۲۹ | ۹۰ |
نظر شما