شناسهٔ خبر: 55001 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خبر داد:

مشکل مسافران خارگ در بوشهر برطرف شد

قایق مسافری سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مشکل سرگردانی مسافران جزیره خارگ در بوشهر که از شهریورماه سال گذشته به علت تعطیلی پایانه مسافری کشتیرانی والفجر ایجاد شده بود، با خرید این اسکله توسط این اداره کل برطرف شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، نورالله اسعدی سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، افزود: بتازگی در نشستی با حضور مسئولان شرکت های کشتیرانی جمهوری اسلامی و والفجر در دفتر معاونت اموردریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور مقرر شد تاسیسات احداثی اسکله مسافربری شرکت والفجر در ازای پرداخت قیمت کارشناسی روز توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خریداری و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه سالن اسکله والفجر به تعمیرات و خرید تجهیزات سرمایشی نیاز داشت موضوع با قید فوریت در دستور کار معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفته و در هفته جاری پس از برطرف شدن کمبودهای موجود این اسکله برای استفاده مسافران و بویژه مردم جزیره خارگ به بهره برداری می رسد.

اسعدی یادآور شد: با ساز و کار فراهم شده اسکله یاد شده بطور کامل از محدوده شرکت والفجر تفکیک شده و تحت تملک و اختیارات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار می گیرد

نظر شما