شناسهٔ خبر: 76032 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

وزارت راه و شهرسازي طی اطلاعیه‌ای اعلام كرد

شرایط ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای‌جدید خراسان‌رضوی و سمنان

شهر جدید بینالود وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای شرایط ثبت نام طرح اقدام ملی را در شهرهای جدید خراسان رضوی و سمنان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، طی اطلاعیه ای از سوی وزارت راه و شهرسازی موارد زیر به متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن اعلام شده است. متقاضيان ثبت نام طرح اقدام ملي در استان‌ها‌ خراسان رضوی و سمنان به این نکات توجه ویژه داشته باشند: براي متقاضيان شهر مشهد در حال حاضر، صرفا امكان ثبت نام در شهرهای جديد گلبهار و بينالود پيش‌‌بينی شده است.

این اطلاعیه تاکید کرده است: براي متقاضيان شهر چناران، در حال حاضر صرفا امكان ثبت نام در شهر جديد گلبهار دارد. همچنين، براي متقاضيان نيشابور نيز امكان ثبت‌نام در شهر جديد بينالود فراهم است.

بر اساس این اطلاعیه، همچنین، متقاضيان شهرهاي سمنان و گرمسار علاوه بر شهر خود، می‌توانند در شهر جديد ايوانكي نيز برای شرکت در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کنند.

گفتنی است طرح اقدام ملی مسکن در فاز چهارم خود از شهرهای مختلف خراسان رضوی ثبت نام بعمل می‌آورد. متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی tem.mrud.ir ثبت نام خود را بر اساس شرایطی که اعلام شده است‌، انجام دهند.