شناسهٔ خبر: 77989 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

سه‌شنبه ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲

معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی به سوال‌های شهروندان پاسخ می‌دهد

محمود محمود زاده محمود محمود زاده معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی همزمان با گرامیداشت چهل و يكمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز سه شنبه ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ از طریق تماس تلفنی به سوالات شهروندان در حوزه کاری خود پاسخ می‌دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، همزمان با گرامیداشت چهل و يكمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در راستای شفاف سازی و پاسخگویی، معاونت‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی پاسخگوی سوالات شهروندان خواهند بود.

در این راستا محمود محمود زاده معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی روز سه شنبه ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ از طریق شماره تلفن ۸۸۶۴۶۳۱۲ خواهد بود.

در شرح وظایف معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و  شهرسازی سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر تأمین مسكن متناسب با نیاز و تنظیم بازار، سیاستگذاری به منظور تأمین زمین و تجهیز منابع برای اجرای برنامه‌های مسكن و راهبری نهادهای مدیریتی بخش مسكن از قبیل شورای عالی مسكن و كارگروه مسكن آمده است.

همچنين سیاستگذاری تدوین، تصویب و ترویج مقررات ملی ساختمان، نظارت عالیه بر امور سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان، سیاستگذاری آموزشی در سطوح مختلف نظام مهندسی ساختمان، سیاستگذاری به منظور ارتقاء كیفی مهندسی ساختمان و سیاستگذاری نظام صنفی و قوانین نظام مهندسی و تشكل‌های حرفه‌ای از ديگر وظايف معاونت مسكن و ساختمان است.

لازم به ذکر است وزارت راه و  شهرسازی در طول سال با سامانه ۳۰۰۰۷۰۷۰ آمادگی دریافت پیام‌های شهروندان را دارد. همچنین شهروندان می‌توانند از طریق شماره تماس‌های ۹۱-۸۲۲۴۴۰۹۰ نظرات و پیشنهادهای خود را به‌صورت شبانه‌روزی و هفت روز هفته به گوش مسئولان این وزارت‌خانه برسانند علاوه بر این  دو مرکز ارتباطی، سامانه شهراه نیز آمادگی دریافت مسائل شهروندان است.