شناسهٔ خبر: 78254 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی قم خبر داد

بهره‌برداری از مرکز بهداشتی-درمانی امام علی‌النقی(ع) در محله «شادقلی‌خان» با اعتبار ۱.۱ میلیاردتومان

حسن صبوری مدیرکل راه و شهرسازی قم از بهره‌برداری مرکز بهداشتی- درمانی امام علی‌النقی (ع) در محله شادقلی‌خان در زمینی به مساحت ۵۹۰ مترمربع با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، خبر داد.

حسن صبوری مدیرکل راه و شهرسازی قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از افتتاح مرکز بهداشتی-درمانی امام علی النقی (ع) با اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی قم با اشاره به اینکه این افتتاح به شکل ویدئوکنفرانس انجام می‌شود، گفت: پروژه در زمین به مساحت ۵۹۰ مترمربع زیربنا احداث شده است و پیمانکار آن شرکت الموت کسرا است که آذرماه سال ۹۶ پروژه شروع شد و در آذرماه ۹۸ به پایان رسید.

صبوری با اعلام اینکه این پروژه امروز به مناسبت دهه فجر و با حضور رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح می شود، افزود: اعتبار این پروژه ۱.۱میلیاردتومان است و از محل اعتبارات بازآفرینی در استان هزینه شده و در محله شادقلی خان قم که یکی از محلات نیازمند توانمندسازی و جزو سکونتگاه غیررسمی قم است، به بهره‌برداری می‌رسد.

وی هدف از ساخت این مرکز را ارتقای زیرساخت‌ها و رفع نیازهای عمومی محلات کمتر برخودار عنوان کرد و توضیح داد: با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این محل ارایه خواهد شد.