شناسهٔ خبر: 79566 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در سال جدید و همزمان با اعیاد شعبانیه:

سامانه داشبورد مدیریتی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان مورد بهره برداری قرار گرفت

قاری قران - داشبورد مدیریتی - اصفهان  با بهره گیری از این سامانه که مبتنی بر علم داده، پایه ریزی شده است با مصورسازی کلیه آمار و اطلاعات سازمانی در کلیه سطوح، وضعیت موجود اداره کل مورد شناسایی ، تحلیل و بصورت گرافیکی با نمودار های مختلف داینامیک نشان داده می شود. 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی  استان اصفهان گفت: علم داده، امروزه به ابزاری قدرتمند برای تصمیم سازان و تصمیم گیران در سازمان‌ها تبدیل‌شده، تا بتوانند مشکلات و مسائل سازمانی خود را مبتنی بر داده‌های موجود، ساماندهی و مدیریت نمایند. همچنین استفاده از داده‌ها به‌عنوان دارایی‌های مهم هر سازمان، اثر فراوانی بر رسیدن به اهداف و استراتژی‌های سازمانی دارد.  

قاری قرآن در این باره افزود: دراین راستا و با هدف رسیدن به مدیریت و تصمیم گیری مبتنی بر داده (Data Driven Decision Making) و بهبود زیرساخت های داده ای و اطلاعاتی اداره کل و پس از ماه ها کار مطالعاتی و تلاش تیم پروژه در اداره آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات این اداره کل و با سیاست گزاری های صورت گرفته در حلول سال جدید و همزمان با اعیاد شعبانیه نسخه نهایی سامانه داشبورد مدیریتی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان به بهره برداری رسید.    

مدیر کل راه و شهرسازی اظهار داشت: با بهره گیری از این سامانه که مبتنی بر علم داده (Data science) پایه ریزی شده با مصورسازی کلیه آمار و اطلاعات سازمانی در کلیه سطوح وضعیت موجود اداره کل مورد شناسایی، تحلیل و بصورت گرافیکی با نمودار های مختلف داینامیک نشان داده  می شود و می توان میزان تحقق برنامه های اجرایی و پیشرفت پروژه های عمرانی را به صورت لحظه ای رصد و برنامه ریزی مناسبی جهت پیشبرد اهداف سازمانی انجام داد.